Produkty » Paměti , Čtečky

Paměťová karta micro SD 1GB

Secure Digital (SD)Karty Secure Digital jsou velmi podobné kartám MMC, liší se pouze tloušťkou. I právě proto se u některých telefonů můžeme setkávat se sloty SD/MMC, které umí pracovat s oběma typy k...
Objednací kód:PAM0012
U nás zaplatíte:142,00 Kč (bez DPH 118,33 Kč)
Jinde zaplatíte:169,00

Hodnocení: 10/10
Pro možnost hodnocení povolte COOKIES
Podrobný popis:

Secure Digital (SD)
Karty Secure Digital jsou velmi podobné kartám MMC, liší se pouze tloušťkou. I právě proto se u některých telefonů můžeme setkávat se sloty SD/MMC, které umí pracovat s oběma typy karet. Ale pozor, ve slotu SD lze díky podobným rozměrům používat kartu MMC, avšak opačně to udělat nelze – ať už díky tloušťce nebo chybějícímu kontaktu. SD karta má oproti MMC kartě mechanickou pojistku proti nechtěnému přepsání dat. Rozměry jsou 24 x 32 x 2.1mm a ve slotech pro SD kartu lze použít i MMC kartu.
Pro mobilní telefony jsou především určeny novější a menší karty miniSD - rozměry 21.5 x 20 x 1.4 mm nebo microSD - 15 x 11 x 1mm. Karty microSD jsou také známé pod názvem TransFlash. Pro zvětšení na velikost SD karty lze použít adaptér. Karta se připojuje přes SD/SPI rozhraní a má unikátní ID (identifikační číslo), jež ji chrání proti nelegálnímu kopírování obsahu karty. S adaptérem lze použít ve všech SD slotech.

V současné době nejpopulárnější paměťová karta, pro použití v digitálních fotoaparátech, MP3 přehrávačích, mobilních telefonech, atd.


 

LCD displej Nokia pro Váš mobilní telefon v nejvyšší možné kvalitě. Pro mobilní telefony : Nokia N95 - jednoduchá montáž LCD
199,00 Kč
Originální střední díl pro mobilní telefon Nokia: Nokia E71
340,00 Kč
Kryt vhodný pro mobilní telefon Sony-Ericsson: Sony-Ericsson K700i
99,00 Kč
Originální kryt vhodný pro mobilní telefony Nokia: Nokia 5000
290,00 Kč
CENA: 0,00 Kč
POLOŽEK: 0 ks
Šňůrka na krk na mobil - 10 mm - ČERVENÁ kov -Šňůrka na krk na mobil - 10 mm - ČERVENÁ kov

Moderní textilní šňůrka na krk s odepínací kovovou koncovkou slouží pro pohodlné a praktické umístění mobilního telefonu, MP3, MP4 přehrávače, klíče apod.
Šňůrka na krk na mobil - 10 mm - ČERVENÁ kov Moderní textilní šňůrka na krk s odepínací kovovou koncovkou slouží pro pohodlné a praktické umístění mobilního telefonu, MP3, MP4 přehrávače, klíče apod.