Produkty » Nabíječky na mobil » Cestovní síťová nabíječka » Sagem

Paměťová karta Micro SD Goodram 16GB + adaptér

Miniaturní paměťová karta typu Micro Secure Digital (TransFlash) určená do moderních mobilních zařízení, jako jsou mobilní telefony, diáře a kapesní počítače. Má kapacitu 2 GB a dodává se včetně redukce pro klasický slot Secure Digital, takže lze snadno použít i ve starších zařízeních nebo přenášet data mezi SD/MMC a Micro SD slotem.: 0° - 60°C * Hmotnost: 1.41g * Doživotní záruka
U nás zaplatíte:180,00 Kč (bez DPH 150,00 Kč)
Jinde zaplatíte:259,00

Hodnocení: 10/10
Pro možnost hodnocení povolte COOKIES
Podrobný popis:
Miniaturní paměťová karta typu Micro Secure Digital (TransFlash) určená do moderních mobilních zařízení, jako jsou mobilní telefony, diáře a kapesní počítače. Má kapacitu 2 GB a dodává se včetně redukce pro klasický slot Secure Digital, takže lze snadno použít i ve starších zařízeních nebo přenášet data mezi SD/MMC a Micro SD slotem.

Parametry a specifikace:
Typ: Micro Secure Digital (TransFlash)
Kapacita: 15 GB
Přenosová rychlost: 30 MB/s čtení, 15 MB/s zápis
Class 10
Rozměry: 15 x 11 x 1 mm
Hmotnost: 1,41 g * Kapacita: 2GB
* Rozměry: 11mm x 15mm x 1mm
* Rychlost: čtení 30 MB/s; zápis 15 MB/s
* Provozní teploty: 0° - 60°C
* Hmotnost: 1.41g
* Doživotní záruka
Pouzdro LIGHT pro mobilní telefony Samsung : Samsung X800 Průhledné pouzdro LIGHT je z měkčeného plastu a umožňuje velmi dobré ovládání telefonu bez nutnosti vyjmutí telefonu z pouzdra. Zabezpečuje kvalitní ochranu proti mechanickým vlivům a vnikání nečistot.
40,00 Kč
Originální střední díl pro mobilní telefon Nokia: Nokia 6300
200,00 Kč
Originální kryt baterie vhodný pro mobilní telefony Sony-Ericsson: Sony-Ericsson C702
220,00 Kč
Baterie pro mobilní telefon Alcatel: Alcatel OT320 Kapacita baterie : 750mAh Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu Li-ion.
179,00 Kč
CENA: 0,00 Kč
POLOŽEK: 0 ks
Systémový konektor pro mobilní telefony : Nokia 6210 6310 6310i 7110
Folie pro LCD LG KG800 Chocolate-Ochranná fólie pro LCD LG KG800 Chocolate





Vysoce kvalitní ochranná fólie chrání LCD vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami.

Speciální lepící vrstva zacelí a zneviditelní drobné oděrky na displeji. Snižuje odlesky, nemění kontrast, barvy ani jas.
Ochranná fólie pro LCD LG KG800 Chocolate Vysoce kvalitní ochranná fólie chrání LCD vašeho mobilního telefonu před mechanickým poškozením, prachem, mastnotou a jinými nečistotami. Speciální lepící vrstva zacelí a zneviditelní drobné oděrky na displeji. Snižuje odlesky, nemění kontrast, barvy ani jas.