Produkty » Kryty a náhradní díly na mobily » Sony-Ericsson » Kryty na mobil Sony-Ericsson » Sony-Ericsson série C

Datový kabel USB Siemens ST55 / ST60

USB datový kabel je určen pro mobilní telefony Siemens: ST55 / ST60...
U nás zaplatíte:49,00 Kč (bez DPH 40,83 Kč)
Jinde zaplatíte:99,00

Hodnocení: 10/10
Pro možnost hodnocení povolte COOKIES
Podrobný popis:
USB datový kabel je určen pro mobilní telefony Siemens:

Siemens ST55 / ST60...


Funkce:

data, internet, vysokorychlostní přenos


Podporuje:

loga, polyfonní melodie, pozadí, fotografie, správa kontaktů, nahrávání JAVA aplikací a her, kalendář, poznámky, úkoly, psaní sms, záloha simkarty, nahrávání mp3, modem (gprs a EDGE), komunikace s originálním softwarem, vysokorychlostní přenos dat a připojení k internetu (až 236,8 kb/s)


Nepodporuje:

servisní funkce (odblokování a flashování), nabíjení telefonu z USB portu PC
Stojánek na mobil - (S) Kravička Filka Stojánek je velmi praktický a pro odložení mobilního telefonu, který potřebujete mít při ruce a na viditelném místě při práci, jak dělaný. Hezky a šibalsky na Vás kouká a přitom hlídá Vášeho telefonního mazlíka.
39,00 Kč
Pouzdro TEXTILNÍ - 022, je určeno pro : * mobilní telefony * MP3 * MP4 * Ipod * malé typy tenkých fotoaparátů Velikost pouzdra je 7 x 13 cm
19,00 Kč
Pouzdro LIGHT pro mobilní telefony Nokia 7200 Průhledné pouzdro LIGHT je z měkčeného plastu a umožňuje velmi dobré ovládání telefonu bez nutnosti vyjmutí telefonu z pouzdra.
35,00 Kč
Originální přední kryt vhodný pro mobilní telefony Nokia: Nokia 5530
452,00 Kč
CENA: 0,00 Kč
POLOŽEK: 0 ks
USB nabíječka pro mobilní telefon Sagem : Sagem MY C2 / X5 / X6 / X9
Baterie Panasonic GD92 650mAh  Li-on-Baterie pro mobilní telefon Panasonic:
Panasonic GD92...
Kapacita baterie: 650mAh.
Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu Li-ion.
Baterie pro mobilní telefon Panasonic: Panasonic GD92... Kapacita baterie: 650mAh. Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu Li-ion.