Produkty » Kryty a náhradní díly na mobily » Sony-Ericsson » Kryty na mobil Sony-Ericsson » Sony-Ericsson série G

Pouzdro PONOŽKA EGO s karabinkou 1

Pouzdro PONOŽKA EGO s karabinkou12, je určeno pro : * mobilní telefony * MP3 * MP4 * Ipod * malé typy tenkých fotoaparátů Velikost pouzdra : 65 x 120 mm Materiál : 80% cotton, 15% polyester, 5% spandex Pouzdro PONOŽKA EGO je skvělým řešením do kabelky, na cesty, na kolo, do fitka a nebo všude tam, kde potřebujete mít svého mobilního miláčka při ruce.
Objednací kód:POU0757
U nás zaplatíte:75,00 Kč (bez DPH 62,50 Kč)
Jinde zaplatíte:95,00

Hodnocení: 0/10
Pro možnost hodnocení povolte COOKIES
Podrobný popis:
Pouzdro PONOŽKA EGO s karabinkou 1, je určeno pro :


* mobilní telefony
* MP3
* MP4
* Ipod
* malé typy tenkých fotoaparátů


Velikost pouzdra : 65 x 120 mm
Materiál : 80% cotton, 15% polyester, 5% spandex



Pouzdro PONOŽKA EGO je skvělým řešením do kabelky, na cesty, na kolo, do fitka a nebo všude tam, kde potřebujete mít svého mobilního miláčka při ruce.

Pouzdro s kreativním módním designem, který zaujme a potěší nejen mladé uličníky, ale osloví i širokou veřejnost, kde věková hranice nezná hranic.

Toto značkové pouzdro nabízí Vašemu mobilnímu telefonu dokonalou ochranu před poškrábáním, znečištěním nebo klimatickými změnami.

Pouzdro značky EGO je z vysoce kvalitního elastického materiálu, barevně stylové a padnou většinou na každý druh telefonu.
Praktické pouzdro do kabelky nebo kapsy je s možností zavěšení na krk, díky velmi kvalitní karabince a kulaté šňůrce s nastavitelnou délkou.

Snadná údržba zvyšuje kvalitu, odolnost a oblíbenost tohoto výrobku.

Baterie pro mobilní telefon Motorola: Motorola L7 / V8 Kapacita baterie : 700mAh Náhradní baterie do mobilního telefonu s články typu Li-ion. - Baterie je osazena Japonskými články třídy high-kvalitní - Baterie se systémem ochrany proti přetížení , přehřátí, přepólování a zkratu zajistí dlouhý a bezpečný provoz - Zvýšená životnost baterií v porovnání s ostatními na trhu - Kapacita udávaná výrobcem je skutečná kapacita baterie! - Každá baterie má hologram který potvrzuje její pravost, tato akvizice je známka nejvyšší kvality výrobku - Každá baterie je pevně zabalena do fólie, která chrání proti vlhkosti - Kvalita baterií je testována pomocí moderních technologií - Kvalita je certifikována a v souladu s požadavky Evropské unie
120,00 Kč
Cl autonabíječka pro mobilní telefon Motorola: A668 / A780 / E2 / E3ROKR / E680 / K1KRZR / L2SLVR / L6 / L7SLVR / MPx200 / MPx220 / U6PEBL / V195 / V235 / V3 / V3i / V3x / V360 / W360 / W375 / Z3 / MDA VARIO
39,00 Kč
USB nabíječka pro mobilní telefony Motorola: A668 / A780 / E2 / E3ROKR / E680 / K1KRZR / L2SLVR / L6 / L7SLVR / MPx200 / MPx220 / U6PEBL / V195 / V235 / V3 / V3i / V3x / V360 / W360 / W375 / Z3 / MDA VARIO
25,00 Kč
Originální kryt vhodný pro mobilní telefony Alcatel: Alcatel OT 310 šedý - Barva krytu šedý - Originální výměnný kryt pro Alcatel OT 310 - Sada obsahuje přední kryt - Originální příslušenství zajišťuje přesnost a dlouhou životnost - Ekonomické balení v sáčku
25,00 Kč
CENA: 0,00 Kč
POLOŽEK: 0 ks
Kryt Nokia 3500 kryt konektoru šedý-Originální kryt konektoru vhodný pro mobilní telefony Nokia: Nokia 3500
Originální kryt konektoru vhodný pro mobilní telefony Nokia: Nokia 3500
Pouzdro CLASSIC Sagem X1 -Pouzdro CLASSIC Sagem X1 pro mobilní telefony Sagem :



Sagem X1 / X3 / X5


Kožené pouzdro se slídou :

- chrání mobilní telefon před mechanickým opotřebováním. 

- vinilový průzor na display a tlačítka telefonu, otvory pro mikrofon a reproduktor, umožňují     práci s telefonem bez vyjmutí z pouzdra. 

- pevnou součástí pouzdra je klip na opasek.
Pouzdro CLASSIC Sagem X1 pro mobilní telefony Sagem : Sagem X1 / X3 / X5 Kožené pouzdro se slídou : - chrání mobilní telefon před mechanickým opotřebováním. - vinilový průzor na display a tlačítka telefonu, otvory pro mikrofon a reproduktor, umožňují práci s telefonem bez vyjmutí z pouzdra. - pevnou součástí pouzdra je klip na opasek.